Як правильно арбітражити з Facebook?

Як правильно арбітражити з Facebook?

Як правильно арбітражити з Facebook? На мій погляд, це найкорисніша стаття для тих, хто починає займатися арбітражем трафіку у Фейсбук.

Рано чи пізно кожен арбітражник стикається з баном рекламного аккаунту. Одні опускають руки та покидають ФБ. Інші шукають причину і намагаються далі працювати з цим не дружнім джерелом трафіку.

Запускаючи навіть білі товари, можна зіткнутися з тим, що ваші облікові записи будуть відлітати щоразу в бан. Чому? Відповідь проста. Спіймали бан - отже, на думку ФБ, порушили його рекламну політику. Простіше кажучи, спрацював якийсь тригер для штучного інтелекту і відповідно ви отримали чекпоінт, дизапрув креативу або заблокований рекламний кабінет.

Але чому Фейсбкук блокує навіть тоді, коли все майже все ідеально відповідає всім його політикам? Відповіть є і на це питання. Справа в тому, що Фейсбук ділиться на 2 різні Фейсбуки. Один для звичайних користувачів і інший для офіційних агенств.

Фейсбук для звичайних користувачів заздалегідь вважає вас винуватим у порушенні всіх його політик. Як тільки ви ввішли до рекламного кабінету вважайте що ви вже заблоковані. Чому так? Тому що така політика кампанії. Ви повинні доказати шляхом десятків блокувань та розблокувать що ви дійсно відповідаєте всім правилам, і все одно це не дає ніяких гарантій що вас не заблокують назавжди.

Фейсбук для офіційних агенств теж може блокувати, рідко але все ж таки блокує. Питання щодо блокувать відразу вирішує персональна підтримка. До юридичних осіб у ФБ набагато більше довіри ніж до звичайних безіменних користувачів які з великою вірогідністю кинуть ФБ на неоплату за трафік чи будуть намагатись просунути заборонену рекламу.

Як працювати з звичайними аккаунтами?

Щоб отримувати менше блокувать ви повинні розуміти за що конкретно ваш креатив був відхилений чи заблокований рекламний кабінет. Розуміючи причину ви зможете знайти закономірності та вибудувати стратегію для роботи з ФБ щоб знизити кількість банів.

Але не все так працює як ми того бажаємо. Тому не варно розраховувати на те що ви зможете зовсім позбутись блокувань. Це нереально. В кінці кінців ваш аккаунт, фан сторінка чи рекламна діяльність все одно буде заблокована навічно.

Единий вірний шлях це не витрачати час щоб намагатись знайти чарівну пілюлю яка позбавить блокувать, а навпаки прийняти блокування як належне та будувати свою стратегію на розблокуваннях аккаунтів, фан сторінок чи рекламної діяльності. Після розблокування аккаунт чи сторінка відразу отримують підвищену довіру від ФБ і зможуть витратити набагато більше грошей ніж до блокування.

Вірна стратегія

Кілька років тому я писав про те, що потрібно намагатись уникати причин які призводять до блокувать. Ця стратегія виявилась не найкращою. Коли ви робите лайтові креативи, то погіршуєтся CR і рентабельність інвестицій знижується. А в кінці кінців ваш аккаунт все одно блокується не встигаючи навіть витратити 100$. І ви застряєте в кругообігу з нових запусків і блокувать. Весь час витрачається тільки на це. Це жахливо. Ви не бачите ні прибутку, ні вільного часу і завжди знервовані. І арбітраж з ФБ втрачає будь-який сенс. Знайомо?

Саме тому ви повинні піти іншим шляхом. Шляхом розблокувань. Наприклад ви запустили 50 рекламних аккаунтів. 30 з них заблокувались відразу. Ще 20 згодом 5-50$ витрат. Далі ви купуєте аккаунт ФБ с підтвержденою особистістью або самостійно її підтверждуєте за допомогою документів. Не плутайте с рекламною діяльністью! І переходите за цим посиланням щоб відправити запит на розблокування аккаунту. На даний час Фейсбук дає можливість відправити до 10-ти запитів підряд. Після цього потрібно зачекати кілька годин і ви отримаєте можливість відправити ще 10 запитів. І так до тих пір до поки ФБ не потребує знову підтвердити особистість так як вона через деякий час автоматично втрачається.

Аналогічно ви повинні розблоковувати і фан сторінки. На відміну від рекламних аккаунтів, для розблокування фан сторінки вам потрібно надати права адміністратора на сторінку тому аккаунту з якого будете відправляти запит на розблокування.

Взагалі фан сторінка в 2022 році це дуже важлива річ. Вона представляє ваш бізнес який ви рекламуєте. Тому Фейсбук відноситься до неї дуже серйозно. Рік тому завдяки сильній фан сторінці можно було витрачати неймовірні кошти з звичайного аккаунта який коштував кілька баксів. Самі жорсткі креативи проходили одобрення за декілька хвилин і не зовсім не блокувались. Зараз ФБ виправив цю помилку але фан сторінка досі залишається самою важливою складовою і одобрення оголошень та кількість блокувать залежить саме від її трасту.