Передача подій у Tik-tok за допомогою Events API

Передача подій у Tik-tok за допомогою Events API

Наприклад, ви знайшли цікавий оффер під Тік-ток, але рекламодавець не підтримує піксель ТТ. Не приємно, звичайно. У такому разі Вас виручить передача подій у Tik-tok за допомогою Events API. Багато шукав щоб знайти щось подібне, але мало що вдалося виявити, так що у всьому довелось розбиратись самостійно.

Що таке API подій TikTok?

API подій TikTok - це інтеграція на стороні сервера, яка дозволяє надсилати події сайту або програми з вашого сервера безпосередньо на сервер TikTok. Він працює аналогічно пікселю TikTok. Ви можете використовувати TikTok events API для відправки подій конверсії, збору аудиторій, динамічних оголошень про товари, оптимізації кампаній.

Основні переваги API подій TikTok

1. Точне відстеження подій. Завдяки відстеженню на стороні сервера ви зможете зібрати більше подій. API подій TikTok стійкий до блокувальників реклами та інших обмежень відстеження. Таким чином, ви зможете підвищити точність відстеження конверсій у ваших кампаніях.

2. Краща якість користувальницької аудиторії. Оскільки відстеження не буде заблоковано,   зібрані аудиторії включатимуть усіх користувачів. 

3.Безпека даних. Завдяки відстеженню на стороні сервера особиста інформація ваших клієнтів залишається в безпеці. 

4. Контроль конфіденційності. Збережіть свої маркетингові зусилля в цілості та безпеці завдяки швидко мінливим вимогам до конфіденційності, які дозволяють вам адаптувати, які дані та коли ви їх передаєте.  

5. Розширені дані. Ви можете надсилати до TikTok додаткові дані, наприклад, з вашої CRM. Використовуйте ці дані для створення аудиторій.

Як працює API подій TikTok?

API подій TikTok працює аналогічно API конверсій Facebook. TikTok використовує Click ID та дані користувача для порівняння подій з користувачами TikTok. Чим більше даних ви відправляєте в TikTok, тим вище ймовірність зіставлення подій з користувачами. API подій TikTok має ті ж можливості, що й події браузера. Його можна використовувати для створення аудиторій, вимірювання конверсій та оптимізації алгоритмів TikTok.

Кожного разу, коли хтось натискає на рекламу TikTok, до URL-адреси додається ідентифікатор кліка (ttclid). Це унікальний ідентифікатор, який діє протягом 7 днів. Ви можете зберегти ідентифікатор кліку TikTok (ttclid) і передати його назад у API подій TikTok, який допоможе приписати події до ваших кампаній.

Щоб збільшити показник якості збігу подій API TikTok, ви можете передавати більше даних. Наприклад external_id (зовнішній ідентифікатор користувача), phone_number, email, IP та User Agent користувача, що вчинив цільову дію. Але так як у багатьох випадках у вас може не бути доступу до деяких даних, то сміливо можете використовувати моє налаштування, в якому я передаю ідентифікатор кліка, IP та user agent. Якщо у Вас є додаткові дані, рекомендую найняти розробника для більш повноцінної настройки. Посилання на офіційну документацію.

Якщо щось не виходить у процесі налаштування, можете поставити запитання в коментарях до посту.

Переходимо до налаштувань

Відкриваємо Events Manager та йдемо до Web Events. Тиснемо Set Up Web Events і вибираємо Events API.

Тиснемо Next і даємо назву пікселю. Вибираємо Manually Set Up Events API та натискаємо Setup.

Наступний екран пропускаємо та натискаємо Next.

Далі тиснемо Generate Access Token і зберігаємо згенерований токен. Якщо хтось не зрозумів, де шукати id пікселя Tik-tok, то він у червоній рамці вгорі скріншота.

Налаштовуємо Binom

У Binom створюємо джерело трафіку TikTok

Токени {pixel} та {ad} ви повинні завжди прописувати самостійно у посиланні кампанії. На даний момент, наскільки мені відомо, TikTok не підтримує динамічні параметри, крім ttclid (ідентифікатор кліка). Детальніше про ttclid можна прочитати тут. Ttclid повинен завжди знаходиться наприкінці url кампанії.

Тепер завантажуємо файл і змінюємо Access-Token на свій. Скрипт налаштований на подію CompleteRegistration. Якщо вам потрібна інша подія, тоді в скрипті змінюємо подію на те, що Вам необхідно.

Завантажуємо файл на сервер з трекером у папку landers наприклад. Рекомендую у папці landers створити додаткову папку для таких файлів. У моєму прикладі буде папка під назвою «tt».

У Binom створюємо нову кампанію з джерелом Tik-tok. У налаштуваннях кампанії у полі S2S Postback прописуємо посилання 

https://ваш_домен.com/landers/tt/ttapi.php?pixel_code={t1}&callback={t3}&ip={ip}&user_agent={user_agent}&currency={cnv_currency}&value={payout}

із зазначенням свого шляху до файлу, який ви раніше завантажили на сервер. Замість {cnv_currency} рекомендую вручну прописати одну з підтримуваних валют TikTok:

["AED", "ARS", "AUD", "BDT", "BIF", "BOB", "BRL", "CAD", "CHF", "CLP", "CNY", "COP", "CRC", "CZK", "DKK", "DZD", "EGP", "EUR", "GBP", "GTQ", "HKD", "HNL", "HUF", "IDR", "ILS", "INR", "ISK", "JPY", "KES", "KRW", "KWD", "KZT", "MAD", "MOP", "MXN", "MYR", "NGN", "NIO", "NOK", "NZD", "PEN", "PHP", "PKR", "PLN", "PYG", "QAR", "RON", "RUB", "SAR", "SEK", "SGD", "THB", "TRY", "TWD", "USD", "VES", "VND", "ZAR"]

Будьте уважні і переконайтеся, що правильно вказали шлях до скрипту. Коли переконалися, що помилок немає, збережіть кампанію.

Активація пікселя та тест налаштувань

Тепер необхідно активувати піксель, щоб була можливість вибрати його при створенні рекламної кампанії. Копіюємо посилання з S2S Postback і вставляємо в браузер. Параметри підставляємо свої. Callback можна залишити {t3}.

https://ваш_домен.com/landers/tt/ttapi.php?pixel_code=ваш_пиксель&callback={t3}&ip=ваш_ip&user_agent=ваш_юзерагент&currency=USD&value=10

і робимо перехід по URL у браузері.

Якщо все налаштовано правильно отримаєте відповідь такого змісту:

{"code": 0, "message": "OK", "request_id": "202201311327480101131352331FD4A698", "data": {}}

а в кабінеті Tik-tok через кілька хвилин з'явиться конверсія.

Також у файлі є закоментовані рядки test_event_code. На період тесту можете їх розкоментувати та підставити в s2s postback свій test_event_code, який можна взяти в налаштуваннях пікселя. Робити це необов'язково. Можете використовувати, якщо потрібно провести тести для налаштування інших подій.

Буває, що Binom передає в s2s IP нової версії IPv6, а в партнерці конверсія з IP версії IPv4. Вини Binom тут немає. Просто він здатний обробляти трафік IPv6. У такому разі рекомендую передавати IP конверсії з партнерки через постбек у Binom та прописувати у трекері відповідний токен у S2S.

На цьому передача подій у Tik-tok за допомогою Events API закінчена.