25 сервісів для арбітража трафіку з Фейсбук

25 сервісів для арбітража трафіку з Фейсбук

Існує достатньо багато різноманітних сервісів та інструментів для арбітража трафіку, що допомагаюсь працювати з Facebook. Кожен обирає те, що задовільняє його вимогам. Розповім за базові інструменти які полегшують мені роботу.

Атидетект браузер

Користуюсь AdsPower. У них найлояльніший тарифний план що обходиться вдвічі дешевше ніж аналогічних антидетектах. Велике різноманіття функціоналу. Для роботи з Facebook, Google чи криптовалютами підходить ідеально. Для мене важлива зручність роботи та розумна ціна. В цьому плані AdsPower краший вибір. Також присутній API для гнучкого управління що дає змогу інтегрувати його з власним ПО. За весь час не було жодних нарікань.

Віртуальні карти для реклами та онлайн платежів

Досить довгий час користуюсь сервісом Brocards. В них є API який ми активно використовуємо у внутрішніх процессах команди.

Трекер

На даний час користуємось Binom. Це серверний трекер. Для його налаштування знадобиться сервер. З цим зможе допомогти служба підтримки. Присутня інтеграція з сервісом для захисту від ботів MagicChecker та Adspect. В цілому для фільтрації трафіку достатньо фільтрів трекера, але якщо потрібен надійний захист то краще купувати спеціалізовані сервіси. Про те як фільтрувати трафік від ботів за допомогою трекера читайте в цьому дописі.

Сервер / VPS

Рекомендую Digital Ocean, Vultr та Hetzner. У Hetzner найкращі ціни та дуже надійні сервери. Мабуть взагалі найкращі. Доступні локації в Європі та США. Натомість у Digital Ocean та Vultr вибір гео набагато більше. Це зручно, оскільки є можливість розвернути сервер поблизу того гео, куди будете наливати трафік, що позитивно зіграє на швидкості завантаження лендингів.

Автозалив для Facebook

Використовуємо Dolphin. Він позбавить вас від колосальної кількості рутинних процесів які довелось би робити вручну. Функціонал великий. Робота з коментарями, адс менеджером, бізнес менеджером, креативами, дублювання та редагування стратегій ставок і десятки інших корисних речей.

Фільтрація трафіку (клоакер)

Для захисту від ботів Facebook трафіку достатньо функціоналу Бінома. Але якщо стояло б питання, який клоакер використовувати, то порадив би Magic Checker. Пробував пробити його фільтри з резидентських проксей - не вийшло. Дуже надійний. Ціна досить лояльна з огляду на такий потужний фільтр.
За цим посиланням отримаєте 14 днів тріалу без обмеження функціоналу замість стандартних 7-ми днів.

Проксі

Для AdsPower проксі не використовую. Для Dolphin беру будь-які IPv6 під фарм акаунти або ж резидентські Astroproxy для авторегів.

Створення креативів

Найпростіше напевно Canva і складніший варіант Photoshop. Для створення відео креативів можна взяти Camtasia Studio. Досить проста та інтуїтивно зрозуміла програма. Для видалення фону в зображеннях чудово підійде Remove.bg, а для видалення фону у відео unscreen від тих самих розробників. Для стиснення зображень використовую Tinypng або iloveimg. Для видалення водяних знаків watermarkremover.

Перекладач

Оnehourtranslation, DeepL і Google. Залежить від складності перекладу і необхідної якості. Для простих фраз на кілька слів або коротких речень підійде DeepL або Google. DeepL перекладає набагато якісніше, але не всі мови доступні. Якщо необхідно перекласти текст з максимально високою якістю, то в Оnehourtranslation доступно безліч мов з перекладом від носіїв мови.

Домени

Раджу купувати на Namecheap. Величезний вибір доменних зон. Велика кількість пропозицій за мінімальнимі цінами. Та найприємніше це безкоштовне приховування інформації про власника домену терміном на 1 рік. В сервісі присутній API що дозволить налаштувати різні інтеграції. Кращого реєстратора на даний момент не знайшов.

Спайсервіси

Найкраще рішення для Faсebook - це бібліотека реклами Facebook. Для пошуку додаткової інформації можете спробувати Similarweb.

Вказав не всі сервіси для арбітража з Facebook. Існує безліч інших. Написав тільки ті, які в основному виковистовую в роботі.